Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - FET, MOSFET - Single > APTM100DA18CT1G
Permintaan Quote
Melayu
APTM100DA18CT1G
  • Nombor Bahagian
    APTM100DA18CT1G
  • Penerangan
    MOSFET N-CH 1000V 40A SP1
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • VGS (th) (Max) @ Id
    5V @ 2.5mA
  • VGS (Max)
    ±30V
  • Teknologi
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pembekal Peranti Pakej
    SP1
  • Siri
    POWER MOS 8™
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    216 mOhm @ 33A, 10V
  • Kuasa Penyebaran (Max)
    657W (Tc)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    SP1
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input kemuatan (CISS) (Max) @ Vds
    14800pF @ 25V
  • Gate Charge (QG) (Max) @ VGS
    570nC @ 10V
  • Jenis FET
    N-Channel
  • FET Ciri
  • Drive Voltan (Max Rds On, Min Rds On)
    10V
  • Parit untuk Source Voltan (Vdss)
    1000V
  • Penerangan terperinci
    N-Channel 1000V 40A (Tc) 657W (Tc) Chassis Mount SP1
  • Semasa - Drain berterusan (Id) @ 25 ° C
    40A (Tc)