Permintaan Quote
Melayu
407423Image APTM100TDU35PG.Microsemi
APTM100TDU35PG
  • Nombor Bahagian
    APTM100TDU35PG
  • Penerangan
    MOSFET 6N-CH 1000V 22A SP6-P
  • Model ECAD
  • VGS (th) (Max) @ Id
    5V @ 2.5mA
  • Pembekal Peranti Pakej
    SP6-P
  • Siri
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    420 mOhm @ 11A, 10V
  • Power - Max
    390W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    SP6
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input kemuatan (CISS) (Max) @ Vds
    5200pF @ 25V
  • Gate Charge (QG) (Max) @ VGS
    186nC @ 10V
  • Jenis FET
    6 N-Channel (3-Phase Bridge)
  • FET Ciri
    Standard
  • Parit untuk Source Voltan (Vdss)
    1000V (1kV)
  • Penerangan terperinci
    Mosfet Array 6 N-Channel (3-Phase Bridge) 1000V (1kV) 22A 390W Chassis Mount SP6-P
  • Semasa - Drain berterusan (Id) @ 25 ° C
    22A