Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Single > HSM8100J/TR13
Permintaan Quote
Melayu
5838346Image HSM8100J/TR13.Microsemi
HSM8100J/TR13
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    HSM8100J/TR13
  • Penerangan
    DIODE SCHOTTKY 100V 8A DO214AB
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    780mV @ 8A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    100V
  • Pembekal Peranti Pakej
    DO-214AB
  • Speed
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    DO-214AB, SMC
  • Suhu operasi - Junction
    -55°C ~ 175°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Jenis diod
    Schottky
  • Penerangan terperinci
    Diode Schottky 100V 8A Surface Mount DO-214AB
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    500µA @ 100V
  • Semasa - Purata Rectified (Io)
    8A