Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Single > JAN1N5187
Permintaan Quote
Melayu
JAN1N5187
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    JAN1N5187
  • Penerangan
    DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    1.5V @ 9A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    200V
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Speed
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500/424
  • Reverse Recovery Time (TRR)
    200ns
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    B, Axial
  • Nama lain
    1086-18764-MIL
  • Suhu operasi - Junction
    -65°C ~ 175°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Jenis diod
    Standard
  • Penerangan terperinci
    Diode Standard 200V 3A Through Hole Axial
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    2µA @ 200V
  • Semasa - Purata Rectified (Io)
    3A