Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > JAN1N5611
Permintaan Quote
Melayu
1411978Image JAN1N5611.Microsemi
JAN1N5611
  • Nombor Bahagian
    JAN1N5611
  • Penerangan
    TVS DIODE 40.3V 63.5V G AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    40.3V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    63.5V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    43.7V
  • Saluran satu arah
    1
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    G, Axial
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500/434
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    1500W (1.5kW)
  • Pakej / Kes
    G, Axial
  • Nama lain
    1086-15220-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 175°C (TJ)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    24A