Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Single > JAN1N6631
Permintaan Quote
Melayu
JAN1N6631
  • Nombor Bahagian
    JAN1N6631
  • Penerangan
    DIODE GEN PURP 1.1KV 1.4A AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    1.6V @ 1A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    1100V
  • Speed
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500/590
  • Reverse Recovery Time (TRR)
    60ns
  • Pakej / Kes
    E, Axial
  • Nama lain
    1086-2308-MIL
  • Suhu operasi - Junction
    -65°C ~ 175°C
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Jenis diod
    Standard
  • Penerangan terperinci
    Diode Standard 1100V 1.4A Through Hole
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    2µA @ 1000V
  • Semasa - Purata Rectified (Io)
    1.4A