Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - Bipolar (BJT) - Single > JAN2N5002
Permintaan Quote
Melayu
JAN2N5002
  • Nombor Bahagian
    JAN2N5002
  • Penerangan
    TRANS NPN 80V 5A TO59
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    80V
  • VCE Ketepuan (Max) @ Ib, Ic
    1.5V @ 500mA, 5A
  • Jenis transistor
    NPN
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-59
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500/534
  • Power - Max
    2W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    TO-210AA, TO-59-4, Stud
  • Nama lain
    1086-20998-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 200°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Stud Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Kekerapan - Peralihan
  • Penerangan terperinci
    Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 5A 2W Stud Mount TO-59
  • DC Gain semasa (hFE) (Min) @ Ic, VCE
    30 @ 2.5A, 5V
  • Semasa - Cutoff Pemungut (Max)
    50µA
  • Semasa - Collector (Ic) (Max)
    5A