Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - Bipolar (BJT) - Single > JANTX2N5152L
Permintaan Quote
Melayu
JANTX2N5152L
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    JANTX2N5152L
  • Penerangan
    TRANS NPN 80V 2A TO5
    80V
  • VCE Ketepuan (Max) @ Ib, Ic
    1.5V @ 500mA, 5A
  • Jenis transistor
    NPN
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-5
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500/544
  • Power - Max
    1W
  • Pakej / Kes
    TO-205AA, TO-5-3 Metal Can
  • Nama lain
    1086-21018-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 200°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Penerangan terperinci
    Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 2A 1W Through Hole TO-5
  • DC Gain semasa (hFE) (Min) @ Ic, VCE
    30 @ 2.5A, 5V
  • Semasa - Collector (Ic) (Max)
    2A