Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > LX8117-33CDD
Permintaan Quote
Melayu
LX8117-33CDD
  • Nombor Bahagian
    LX8117-33CDD
  • Penerangan
    IC REG LIN 3.3V 800MA TO263 PWR
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    1.2V @ 800mA
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    3.3V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    12V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-263, Power
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Current, Short Circuit
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
  • PSRR
    75dB (120Hz)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 125°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2 (1 Year)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA TO-263, Power
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    10mA
  • Semasa - Output
    800mA