Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > LX8213-12ISE
Permintaan Quote
Melayu
LX8213-12ISE
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LX8213-12ISE
  • Penerangan
    IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT23-5
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    1.2V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    6V
  • Pembekal Peranti Pakej
    SOT-23-5
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Temperature, Short Circuit, Soft Start
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    SC-74A, SOT-753
  • PSRR
    68dB ~ 54dB (100Hz ~ 10kHz)
    Positive
  • Nama lain
    LX8213-12ISETR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 300mA SOT-23-5
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    90µA
  • Semasa - Output
    300mA