Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > LX8382-33CV
Permintaan Quote
Melayu
3355112Image LX8382-33CV.Microsemi
LX8382-33CV
  • Nombor Bahagian
    LX8382-33CV
  • Penerangan
    IC REG LINEAR 3.3V 10A TO247-3
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    1.4V @ 10A
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    3.3V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    10V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-247-3
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Current, Over Temperature
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    TO-247-3
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 10A TO-247-3
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    10mA
  • Semasa - Output
    10A