Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Tujuan Khas > LX8384B-15CP
Permintaan Quote
Melayu
LX8384B-15CP
  • Nombor Bahagian
    LX8384B-15CP
  • Penerangan
    IC REG LDO 1.5V 5A TO220
  • Model ECAD
  • Voltan - Output
    1.5V
  • Voltan - Input
    4.75 V ~ 10 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-220
  • Siri
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-220-3
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 125°C