Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > M5KP20CAE3
Permintaan Quote
Melayu
2167249Image M5KP20CAE3.Microsemi Corporation
M5KP20CAE3
  • Nombor Bahagian
    M5KP20CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO204AR
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    22.2V
  • Voltan - pecah-lampau
    1
  • Voltan - Breakdown (Min)
    20V
  • Voltan - Breakdown
    DO-204AR
  • Jenis
    Zener
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500
  • Rosh Status
    Bulk
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    General Purpose
  • Perlindungan Talian kuasa
    5000W (5kW)
  • Power - Pulse Peak
    154A
  • polarisasi
    DO-204AR, Axial
  • Nama lain
    1086-3450-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nombor Bahagian pengilang
    M5KP20CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO204AR
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    32.4V