Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MA1.5KE82AE3
Permintaan Quote
Melayu
6762905Image MA1.5KE82AE3.Microsemi Corporation
MA1.5KE82AE3
  • Nombor Bahagian
    MA1.5KE82AE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 70.1VWM 113VC DO204AR
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    1
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    77.9V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    70.1V
  • Voltan - Breakdown
    DO-204AR
  • Jenis
    Zener
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500
  • Rosh Status
    Bulk
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    General Purpose
  • Perlindungan Talian kuasa
    1500W (1.5kW)
  • Power - Pulse Peak
    13.3A
  • polarisasi
    DO-204AR, Axial
  • Nama lain
    1086-3724-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nombor Bahagian pengilang
    MA1.5KE82AE3
  • Penerangan
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    113V