Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MAP5KE11AE3
Permintaan Quote
Melayu
95620Image MAP5KE11AE3.Microsemi
MAP5KE11AE3
  • Nombor Bahagian
    MAP5KE11AE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 11V 18.2V DO204AL
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    11V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    18.2V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    12.2V
  • Power - Pulse Peak
    500W
  • Nama lain
    1086-4302-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    27.4A