Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MAP5KE48A
Permintaan Quote
Melayu
2452020Image MAP5KE48A.Microsemi
MAP5KE48A
  • Nombor Bahagian
    MAP5KE48A
  • Penerangan
    TVS DIODE 48V 77.4V DO204AL
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    48V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    77.4V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    53.3V
  • Saluran satu arah
  • Power - Pulse Peak
    500W
  • Nama lain
    1086-4397-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    6.5A