Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MAP5KE54A
Permintaan Quote
Melayu
6087765Image MAP5KE54A.Microsemi
MAP5KE54A
  • Nombor Bahagian
    MAP5KE54A
  • Penerangan
    TVS DIODE 54V 87.1V DO204AL
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    54V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    87.1V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    60V
  • Power - Pulse Peak
    500W
  • Nama lain
    1086-4409-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    5.7A