Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MAP5KE85CA
Permintaan Quote
Melayu
2603394Image MAP5KE85CA.Microsemi
MAP5KE85CA
  • Nombor Bahagian
    MAP5KE85CA
  • Penerangan
    TVS DIODE 85V 137V DO204AL
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    85V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    137V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    94.4V
  • Power - Pulse Peak
    500W
  • Nama lain
    1086-4463-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    3.6A
  • Kemuatan @ Frequency
  • Saluran dwiarah
    1
  • aplikasi
    General Purpose
MAP5KE8.5CA
MAP5KE8.5CA
Penerangan: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO204AL