Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MAPLAD15KP10A
Permintaan Quote
Melayu
MAPLAD15KP10A
  • Nombor Bahagian
    MAPLAD15KP10A
  • Penerangan
    TVS DIODE 10V 17V PLAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    10V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    17V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    11.1V
  • Power - Pulse Peak
    15000W (15kW)
  • Nama lain
    1086-4628-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    882A