Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MAPLAD15KP58CA
Permintaan Quote
Melayu
MAPLAD15KP58CA
  • Nombor Bahagian
    MAPLAD15KP58CA
  • Penerangan
    TVS DIODE 58V 93.6V PLAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    58V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    93.6V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    64.4V
  • Power - Pulse Peak
    15000W (15kW)
  • Nama lain
    1086-4754-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    159A