Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MAPLAD30KP220A
Permintaan Quote
Melayu
MAPLAD30KP220A
  • Nombor Bahagian
    MAPLAD30KP220A
  • Penerangan
    TVS DIODE 220V 356V PLAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    220V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    356V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    245V
  • Power - Pulse Peak
    30000W (30kW)
  • Nama lain
    1086-4864-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    84A