Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MAPLAD30KP30AE3
Permintaan Quote
Melayu
MAPLAD30KP30AE3
  • Nombor Bahagian
    MAPLAD30KP30AE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 30V 48.8V PLAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    30V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    48.8V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    33.3V
  • Power - Pulse Peak
    30000W (30kW)
  • Nama lain
    1086-4897-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    618A