Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MAPLAD36KP170A
Permintaan Quote
Melayu
MAPLAD36KP170A
  • Nombor Bahagian
    MAPLAD36KP170A
  • Penerangan
    TVS DIODE 170V 275V PLAD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    170V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    275V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    189V
  • Power - Pulse Peak
    36000W (36kW)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    131A