Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MART100KP200CAE3
Permintaan Quote
Melayu
394232Image MART100KP200CAE3.Microsemi
MART100KP200CAE3
  • Nombor Bahagian
    MART100KP200CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 200V 392V CASE 5A
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    200V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    392V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    222V
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    Case 5A (DO-204AR)
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    100000W (100kW)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    DO-204AR, Axial
  • Nama lain
    1086-5159-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)