Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MP5KE170CAE3
Permintaan Quote
Melayu
6375997Image MP5KE170CAE3.Microsemi
MP5KE170CAE3
  • Nombor Bahagian
    MP5KE170CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 170V 275V DO204AL
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    170V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    275V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    189V
  • Power - Pulse Peak
    500W
  • Nama lain
    1086-6877-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    1.8A