Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MPLAD15KP100CAE3
Permintaan Quote
Melayu
5788140Image MPLAD15KP100CAE3.Microsemi
MPLAD15KP100CAE3
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MPLAD15KP100CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 100V 162V PLAD
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    100V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    162V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    111V
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    PLAD
  • Siri
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    15000W (15kW)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Nonstandard SMD
  • Nama lain
    1086-7159-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    93A