Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MPLAD15KP130CA
Permintaan Quote
Melayu
1090361Image MPLAD15KP130CA.Microsemi
MPLAD15KP130CA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MPLAD15KP130CA
  • Penerangan
    TVS DIODE 130V 209V PLAD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    130V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    209V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    144V
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    PLAD
  • Siri
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    15000W (15kW)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Nonstandard SMD
  • Nama lain
    1086-7182-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    71A