Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MPLAD15KP15CAE3
Permintaan Quote
Melayu
293246Image MPLAD15KP15CAE3.Microsemi
MPLAD15KP15CAE3
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    MPLAD15KP15CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 15V 24.4V PLAD
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    15V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    24.4V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    16.7V
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500
  • Power - Pulse Peak
    15000W (15kW)
  • pembungkusan
  • Nama lain
    1086-7199-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    618A