Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MPLAD15KP54AE3
Permintaan Quote
Melayu
5559443Image MPLAD15KP54AE3.Microsemi Corporation
MPLAD15KP54AE3
  • Nombor Bahagian
    MPLAD15KP54AE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 54VWM 87.1VC PLAD
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    1
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    60V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    54V
  • Voltan - Breakdown
  • Siri
  • Rosh Status
    Bulk
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    General Purpose
  • Perlindungan Talian kuasa
    15000W (15kW)
  • Power - Pulse Peak
    171A
  • polarisasi
    Nonstandard SMD
  • Nama lain
    1086-7281-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nombor Bahagian pengilang
    MPLAD15KP54AE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 54VWM 87.1VC PLAD
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    87.1V