Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MPLAD18KP180CA
Permintaan Quote
Melayu
912724
MPLAD18KP180CA
  • Nombor Bahagian
    MPLAD18KP180CA
  • Penerangan
    TVS DIODE 180V 291V PLAD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    180V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    291V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    200V
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500
  • Power - Pulse Peak
    18000W (18kW)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    62A