Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MPLAD30KP15CAE3
Permintaan Quote
Melayu
5610687Image MPLAD30KP15CAE3.Microsemi
MPLAD30KP15CAE3
  • Nombor Bahagian
    MPLAD30KP15CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 15V 25.8V PLAD
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    15V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    25.8V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    16.7V
  • Power - Pulse Peak
    30000W (30kW)
  • pembungkusan
  • Nama lain
    1086-7363-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    1164A (1.164kA)