Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MPLAD30KP18CAE3
Permintaan Quote
Melayu
1434953Image MPLAD30KP18CAE3.Microsemi
MPLAD30KP18CAE3
  • Nombor Bahagian
    MPLAD30KP18CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 18V 30.8V PLAD
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    18V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    30.8V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    20V
  • Power - Pulse Peak
    30000W (30kW)
  • pembungkusan
  • Nama lain
    1086-7387-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    975A