Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MPLAD30KP280A/TR
Permintaan Quote
Melayu
MPLAD30KP280A/TR
  • Nombor Bahagian
    MPLAD30KP280A/TR
  • Penerangan
    TVS
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    280V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    451V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    311V
  • Saluran satu arah
    1
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500
  • Power - Pulse Peak
    30000W (30kW)
  • Nama lain
    MPLAD30KP280A/TRMS
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    66A
  • Kemuatan @ Frequency
  • aplikasi
    General Purpose
MPLAD30KP280A
MPLAD30KP280A
Penerangan: TVS DIODE 280V 451V PLAD