Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MPLAD30KP75A
Permintaan Quote
Melayu
6819657Image MPLAD30KP75A.Microsemi
MPLAD30KP75A
  • Nombor Bahagian
    MPLAD30KP75A
  • Penerangan
    TVS DIODE 75V 121V PLAD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    75V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    121V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    83.3V
  • Saluran satu arah
    1
  • Power - Pulse Peak
    30000W (30kW)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Nonstandard SMD
  • Nama lain
    1086-7488-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    246A