Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MPLAD6.5KP22CA
Permintaan Quote
Melayu
845717Image MPLAD6.5KP22CA.Microsemi
MPLAD6.5KP22CA
Dalam stok
153+
  • Nombor Bahagian
    MPLAD6.5KP22CA
  • Penerangan
    TVS DIODE 22V 35.5V PLAD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    22V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    35.5V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    24.4V
  • Power - Pulse Peak
    6500W (6.5kW)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Nonstandard SMD
  • Nama lain
    1086-7574-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    183A