Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MRT100KP70A
Permintaan Quote
Melayu
2152487Image MRT100KP70A.Microsemi Corporation
MRT100KP70A
  • Nombor Bahagian
    MRT100KP70A
  • Penerangan
    TVS DIODE 70VWM 138VC CASE5A
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    1
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    77.8V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    70V
  • Voltan - Breakdown
    Case 5A (DO-204AR)
  • Perlindungan Talian kuasa
    100000W (100kW)
  • Nama lain
    1086-7773-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Nombor Bahagian pengilang
    MRT100KP70A
  • Penerangan
    TVS DIODE 70VWM 138VC CASE5A
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    138V