Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MSMBJ18CAE3
Permintaan Quote
Melayu
3713763Image MSMBJ18CAE3.Microsemi
MSMBJ18CAE3
Dalam stok
794+
  • Nombor Bahagian
    MSMBJ18CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    18V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    29.2V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    20V
  • Power - Pulse Peak
    600W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    1086-8058-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    20.5A