Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MSMBJ36CAE3/TR
Permintaan Quote
Melayu
MSMBJ36CAE3/TR
Dalam stok
700+
  • Nombor Bahagian
    MSMBJ36CAE3/TR
  • Penerangan
    TVS
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    RoHS Compliant
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    36V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    58.1V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    40V
    Military, MIL-PRF-19500
  • Status RoHS
    RoHS Compliant
  • Power - Pulse Peak
    600W
  • Nama lain
    MSMBJ36CAE3/TRMS
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    10.3A