Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MSMCJ36A/TR
Permintaan Quote
Melayu
297391
MSMCJ36A/TR
Dalam stok
600+
  • Nombor Bahagian
    MSMCJ36A/TR
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    36V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    58.1V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    40V
  • Power - Pulse Peak
    1500W (1.5kW)
  • Nama lain
    MSMCJ36A/TRMS
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    25.8A