Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MSMLJ120AE3/TR
Permintaan Quote
Melayu
MSMLJ120AE3/TR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
400+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MSMLJ120AE3/TR
  • Penerangan
    TVS
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    RoHS Compliant
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    120V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    193V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    133V
  • Saluran satu arah
    1
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMLJ (DO-214AB)
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500
  • Status RoHS
    RoHS Compliant
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    3000W (3kW)
  • Pakej / Kes
    DO-214AB, SMC
  • Nama lain
    MSMLJ120AE3/TRMS
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    15.6A