Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MX5KP30CAE3
Permintaan Quote
Melayu
2026124Image MX5KP30CAE3.Microsemi
MX5KP30CAE3
  • Nombor Bahagian
    MX5KP30CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 30V 48.4V CASE 5A
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    30V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    48.4V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    33.3V
  • Pembekal Peranti Pakej
    Case 5A (DO-204AR)
  • Power - Pulse Peak
    5000W (5kW)
  • Nama lain
    1086-9498-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    103A