Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXL15KP58CA
Permintaan Quote
Melayu
6679035Image MXL15KP58CA.Microsemi
MXL15KP58CA
  • Nombor Bahagian
    MXL15KP58CA
  • Penerangan
    TVS DIODE 58V 94V CASE 5A
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    58V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    94V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    64.4V
  • Pembekal Peranti Pakej
    Case 5A (DO-204AR)
  • Power - Pulse Peak
    15000W (15kW)
  • Nama lain
    1086-9869-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    160A