Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXL15KP78A
Permintaan Quote
Melayu
2001711Image MXL15KP78A.Microsemi
MXL15KP78A
  • Nombor Bahagian
    MXL15KP78A
  • Penerangan
    TVS DIODE 78V 126V CASE 5A
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    78V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    126V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    86.7V
  • Saluran satu arah
    1
  • Pembekal Peranti Pakej
    Case 5A (DO-204AR)
  • Power - Pulse Peak
    15000W (15kW)
  • Nama lain
    1086-9887-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    119A