Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXL5KP33CA
Permintaan Quote
Melayu
359597Image MXL5KP33CA.Microsemi
MXL5KP33CA
  • Nombor Bahagian
    MXL5KP33CA
  • Penerangan
    TVS DIODE 33V 53.3V CASE 5A
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    33V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    53.3V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    36.7V
  • Pembekal Peranti Pakej
    Case 5A (DO-204AR)
  • Power - Pulse Peak
    5000W (5kW)
  • Nama lain
    1086-9969-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    94A