Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXL5KP45CA
Permintaan Quote
Melayu
5283504Image MXL5KP45CA.Microsemi
MXL5KP45CA
  • Nombor Bahagian
    MXL5KP45CA
  • Penerangan
    TVS DIODE 45V 72.7V CASE 5A
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    45V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    72.7V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    50V
  • Pembekal Peranti Pakej
    Case 5A (DO-204AR)
  • Power - Pulse Peak
    5000W (5kW)
  • Nama lain
    1086-9985-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    69A