Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXLPLAD15KP150CA
Permintaan Quote
Melayu
901092
MXLPLAD15KP150CA
  • Nombor Bahagian
    MXLPLAD15KP150CA
  • Penerangan
    TVS DIODE 150V 243V PLAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    150V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    243V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    167V
  • Power - Pulse Peak
    15000W (15kW)
    Nonstandard SMD
  • Nama lain
    1086-10773-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    62A