Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXLPLAD15KP90A
Permintaan Quote
Melayu
MXLPLAD15KP90A
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MXLPLAD15KP90A
  • Penerangan
    TVS DIODE 90V 146V PLAD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    90V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    146V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    100V
  • Saluran satu arah
    1
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    PLAD
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    15000W (15kW)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Nonstandard SMD
  • Nama lain
    1086-10911-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    102A