Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXLPLAD18KP110CA
Permintaan Quote
Melayu
MXLPLAD18KP110CA
  • Nombor Bahagian
    MXLPLAD18KP110CA
  • Penerangan
    TVS DIODE 110V 177V PLAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    110V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    177V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    122V
  • Power - Pulse Peak
    18000W (18kW)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    102A