Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXLPLAD18KP170AE3
Permintaan Quote
Melayu
MXLPLAD18KP170AE3
  • Nombor Bahagian
    MXLPLAD18KP170AE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 170V 275V PLAD
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    170V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    275V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    189V
  • Saluran satu arah
    1
  • Power - Pulse Peak
    18000W (18kW)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    66A