Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXLPLAD30KP170AE3
Permintaan Quote
Melayu
MXLPLAD30KP170AE3
  • Nombor Bahagian
    MXLPLAD30KP170AE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 170V 275V PLAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    170V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    275V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    189V
  • Saluran satu arah
    1
  • Power - Pulse Peak
    30000W (30kW)
    Nonstandard SMD
  • Nama lain
    1086-10952-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    110A